Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s WindowBlinds

Ahoj
Chtěl bych si nainstalovat WindowsBlinds tak mě zajímají zkušenosti jestli s tím nejsou problémy nebo nějak výrazně nezatěžují comp atd.Nejsem moc příznivcem nějakých omalovánek,ale některé jsou super a líbí se mi.Prosím nechci odpovědi,že mi vše funguje tak proč to tam dávám atd.

ano. Na cca 50% PC (podle stavu systému) dochází k problémům po instalaci, nebo při/po odinstalaci.

Tak jako tak to neprospívá OS jako takovému, protože se defacto jedná o napíchnutí a změny systémových knihoven a procesů. A ať mám jakýkoliv vztah k vývojářům z MS a kvalitě jejich práce, tak kvalita vývojářů WB je ještě řádově níže.