Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - ASUS EN8600GT SILENT/HTDP, 512MB DDR3

Zdravím,

Mám P4, 3,0GHz, 1GBRAM, grafika vestavěná na desce. Vybral jsem si tuhle grafiku: http://www.alza.cz/graficka-karta-asus-en8600gt-sil ent-htdp-d77654.htm .Udělal jsem hodně španě? Mám rozpočet max 3000Kč a preferuju PASIV. Kámoš mi ještě doporučil tuhle, ale s ní si nejsem jistý: http://www.alza.cz/sapphire-hd-2600xt-256mb-ddr4-22 00mhz-ati-radeon-hd-2600xt-800mhz-pcie-x16-128bit-2 xdvi-d83095.htm
Do teď jsem i na tu vestavěnou hrál Call of Duty 4 a v pohodě. Jen se mi začlo trochu sekat NFS, tak když koupím nějakou z těchto grafik, musí to bejt znát...(jen můj názor :-x) Díky za reakce

rozdil ve vykonu mezi 256mb a 512mb u gf8600gt neni zadny. Proc tedy davat o 400,- vic za 512ku? Ani Ati2600xt ani 8600gt nebudou na hrani Crysis 1680x1050px stacit. A brat jako plus, ze tyhle karty umej dx10 neni dobrej napad, protoze zadnou hru s dx10 jsem nevidel na takovejch kartach ani priblizne plynule. Podle mejch skusenosti vsak ta Atina davala o par obrazku vic nez ta geforcka. Najdem nekde nejaky testy a postnem je sem..