Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Format micro SD

Nedari sa mi vo Win XP Home formatovat moju 2 GB kartu cez citacku. Ked dam formatovat vypise mi to: Windows was unable to complete the format. V tej tabulke ked idem formatovat mi pod Capacity pise: Unknown Capacity. Kartu nemam nijako zaheslovanu. Data mozem normalne kopirovat aj mazat. V com je problem?

nemá to náhodou něco společného s typem FAT ? Jak je ta karta naformátovaná ? Zkuste se na to podívat nějakým diskovým nástrojem. Případně bych použil na formát WinImage nebo podobný nástroj. Taky pozor, aby pak po formátování zařízení ve kterém jede (foťák, mobil) vůbec kartu rozpoznalo ! Proč to vlastně chcete dělat ? Pokud funguje není důvod. Jestli ji potřebujete přepsat, aby z ní nikdo nedostal původní obsah (tedy skutečně odstranit data) na to je spousta jiných utilit, než vámi zvolený způsob.