Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový nb Acer 5620z - obsahuje pouze LiveCD s Linuxem - co s tím?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. včera jsme si koupil notebook Acer EX 5620 a když jsme jej spustil tak se všechen hardware načetl ale pak mi tam skočilo: Linpus Linux LiveCD Edition v9.2 b070108c [rootlocalhost /]# Prosím o radu jak postupovat dále.xp original mam z druheho pc lze je použít?

Změna předmětu, původně: nb acer5620z
Změna kategorie, původně: Software (host)

No pokud se soustředíme čistě na technickou stránku věci a já tedy nebudu moct vyjádřit svou averzi proti značce Acer tak pokud nechceš dál používat linux potřebnuješ do notebooku nahrát Windows a to buď XP nebo Vista. Acer k některým ntb nedodává ovladače na Windows XP čili to možná bude trošku problém.

Windows pokud je budeš kupovat stojí cca 1800kč XP Home nebo Vista Home a za instalaci si nachystej kolem 500. Pokud nejsou od aceru ovladače na XP a budeš chtít XP tak klidně i víc.

Tu sou i ovladače na xp i vistu
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_56 20.html