Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna Biosu

Ahoj,mám takovej menší problém s pc.Moc tomu nerozumím chtěl jsem se nejdřív poradit abych něco nezvoral.Takže jednou jsem na našem starým pc(Atlon 1.4GHz,768MB ram,128MB Geforce 4000MX,Win XP prof.)zkoušel trošku poštelovat bios.Zvyšoval jsem tam nějaký hodnoty(nevím čeho všeho-ale na maximum)...a když jsem to uložil a restartoval tak se nic neděje.Jen na monitoru bliká NO SIGNAL....zkoušel jsem i vyndat tu baterku-jak mi poradil jeden na chatu,ale nic.Tak se chci zeptat jestli nevíte jak bych mohl ty hodnoty nějak vyresetovat nazpátky?Moc dík za odpověď...

No, nejspíš bude chtít dohledat manuál od desky a podívat se, jak tam doporučujou provést reset BIOSu. Už jsem měl v dlani i desky, kde bylo potřeba

0. VYPNOUT PC ZE SÍTĚ
1. Vyjmout baterku
2. Přesunout na 10 sec určitý switch (ResetCMOS) na desce do jiné polohy
3. Vrátit switch
4. Vrátit baterku