Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se to má s účtem "Administrator" ve Vista?

Ahoj,
sbírám střípky informací z Internetu... Jde o PC s Vistou Home Premium. Je na něm vypnutý účet "Guest" a administrátorský účet "Moas".
Pátrám po účtu "Administrator", který byl i v XP home, akorát se muselo jít do nouzového režimu. Rád bych tento účet ve Vistě nějak zneškodnil, aby nemohl být zneužit. Jenomže nejsem schopen ho nikde najít.

Příkaz NET USERS mi vypíše tři přítomné účty: Administrator, Guest, Moas. Takže ten administrator tam někde je.

Příkaž NET USERS ADMINISTRATOR vypíše toto:
[img=http://img107.imageshack.us/img107/5681/accountmb4.png]http://img107.imageshack.us/img107/5681/accountmb4. png[/img]

Lze z položky "Account active = No" usuzovat, že účet je bezpečně vypnutý a nezneužitelný?
Asi jsem si odpověděl už sám, ale paranoia mě stíhá... Díky.

edit: Připodotýkám, že si nejsem vědom, že bych někde nastavoval účtu Administrator jakékoliv heslo. Vistu jsem instaloval před pár dny, proto nejspíš ty informace o heslu a logonu z roku 2006:-|

Bez ohledu na úroveň oprávnění uživatele běží program s právy USER (běží v tzv. mandatory level medium). Pokud je třeb spustit program s vyšším oprávněním, je třeba to udělat řes pravou myš a spustit jako adminitrátor.
Navíc další omezení se přidá, pokud se pouští program přímo ze sítě (ne z lokálního disku). Takový program je pak totálně nahraný...