Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno účet v outlooku

Mám připojení na internet prostřednictvím karty PCMCIA od T-Mobil. v Outlooku nemohu odesílat emeily příchozí mě přicházejí. Nevím jak nastavit účet abych mohl i odesílat. Dík za radu. wawra.

Hostitel SMTP.t-emil.cz nebyl nalezen. Ověřte, zda je správně zadán název serveru. Účet: 'POP3', Server: 'SMTP.t-emil.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 11001, Číslo chyby: 0x800CCC0D