Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno excel - vrátit operaci před uložením

Dobrý večer, dělám tabulku do práce, zítra ji musím odevzdat a jak jsem už unavená, tak se mi podařilo z tabulku smazat polovinu věcí a uložit. Lze někde v počítači dohledat to, jak tabulka vypadala před uložením?
Prosím prosím o pomoc jinak je to můj konec. Postup (pokud nějáký existuje) prosím psát jako pro laika. Děkuji moc.
Eva

Aby som vas len netrapil. Google vam vo vacsine pripadov odkazuje, ze je to marne...avsak, ak ste ten dokument este nezatvorila po ulozeni, tak je tu ista malilinkata sanca, ze budete mat v rovnakej zlozke, ako je ulozeny dokument este jeden subor s priponou "tmp". Zrejme bude skryty, ale skuste ho niekam premiestnit, prepisat priponu *.tmp na *.xls, mozno ho otvorite.

Nechápu to, ale když jsem dala v nabídce startu Hledat, zadala tam název dokumentu, tak mi ho našlo ještě před úpravoou!!! Jupííí. Takže je vše ok, už jsem si to přeuložila a mám 2 tabulky, se kterými chci pracovat. Díky za snahu. Ještě se chci zeptat, jak se mění koncovky souborů. Prosím popsat laikovi.

Ako zobrazit a zmenit priponu:
Otvorite si okienko, kde mate ten dokument ulozeny. V hornej ponuke vyberiete Tools (Nastroje) > Folder Options (Moznosti slozky) > prekliknete sa na usko View (Zobrazit) > a tu odkliknete (aby nebolo zafajknute) moznost: "Hide extensions for known file types" (po cesky netusim, daco ako Skryvat pripony pre zname typy suborov), tak ako je to na prilozenom obrazku:

[http://img82.imageshack.us/img82/1559/viewextension tl0.png]

Potom uz len kliknete (raz) na subor, stlacite F2 a zobrazi sa vam na konci suboru aj pripona, takto:

[http://img82.imageshack.us/img82/4121/extensionxlsk a2.png]