Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slepení obrázků bez překryvu

Hledám program :-/, který dokáže z několika obrázků (cca 30) slepit jeden tím způsobem, že je automaticky poskládá vedle sebe (nad sebe) a vytvoří jeden veliký obrázek. :>: Obrázky nemají překryv a nemusí se otáčet. Stačil by program, který je načte a uživatel si je poskládá jako domino (pexeso) - tak jak mají být vedle sebe. Nebo plně automaticky. Nevíte? Prosím, žádné rady Corel, Photoshop :!: - a uchopování objektů...

"Přilepit" vedle to umí třeba Phohofiltre. můžeš si tam i zvolit, jestli nahoru-dolu-vlevo-vpravo. Dáš si obrázek do schránky a tam, kde ho chceš, zvolíš "úpravy > vložit jinak > slepit. Jen to asi neumí dávkově, ale musí se to "růčo"
Možná by to také šlo v Irfan View (panoramatický obrázek) - nikdy jsem to nedělal.
Phptofiltre
photofiltre.suewebik.net
Irfan View
www.irfanview.cz
Oba programy jsou zadarmiko a česky.

Ale to je téměř stejně pracné ne? Nadefinovat, kam se který obrázek má umístit a pak to tlačítkem "OK" provést možná vyjde na úplně stejně dlouho, jako to dělat po jednom a počet kliků/psaní bude možná i větší...
Něco jiného by samozřejmě bylo, když jsou ty obrázky za sebou v jednom adresáři a každý další se přilepí vlevo, či vpravo (a to IV umí).