Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia6070

Kto mi poradi. Mam stiahnutý Nokia PC suite, avsak ked vsetko nainstalujem zapojim USB kabel, tak aj tak mi mobil vôbec nepripojí k PC. Uz som skusal takmer vsetko a nic nefunguje.

odebrat vsechny neznama zarizeni ve spravci, naistalovat spravne ovladace k USB kabelu a potom teprve pripojit k PC s telefonem. Bezne jsou spatne ovladace i na cd a nesedi k danemu typu kabelu (viz CPA). I bez mobilu pouze USB kabel musi OS detekovat napsat nasel jsem novy HW je to to a to instaluji a zkontrolovat, zda skutecne co rozpoznal sedi s pripojenym zarizenim. Jinak se nehnem dal.