Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Visty a síť

Ahoj
Na C mám Win XP a na D si chci nainstalovat Vistu a počítač je připojen přes router,protože máme 2 počítače a když jsem je připojoval k routeru tak to byla celkem složitá instalace přes CD k routeru.Budu muset absolvovat ten samý postup i u Vist nebo si to najde sama?
Díky

Router mas nasteven, nebude treba ho znovu "instalovat".

PS: proc v uvozovkach? Protoze router ma samozrejme svuj vlastni system a je na systemu v PC nezavisly. To co nekteri vyrobci nabizi je nastroj, kterym "najdes" defaultne nakonfigurovany router i kdyz nemas na sitovce nastavenou pevnou adresu podle navodu.

No ono to nechtělo nastavovat nic ručně vše proběhlo automaticky,ale myslel jsem tím složitou instalaci,že jsi musel nejdřív odpojit router od sítě pak vložit CD ono to zjistilo že jsi připojen k netu tak pak dát jeden kabel pak pustit router atd.já si to přesně nepamatuju.tak mi šlo o to jestli to budu muset dělat i s tou Vistou.