Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika se přehřívá

Máte někdo grafiku x1950Pro .. poslední dobou se mi dost hřeje v klidu má tak 68 ale ve 3D jde až na 128 stupnů a někdy se mi i samovolně vypne PC .. mám windows vista , ovladače catalyst 8.1.
prosím poradte mi co s tim.

pokud ma porad este na sobe chladic od vyroby, je mozne ze se ta zvejkacka mezi nim a gpu uz proste zacala drolit a rozpadat. Takze by podle me stalo za to sundat chladic, odstranit zbytek puvodni zvejky a namazat kvalitni pastou tenouckou vrstvisku. Pak nasadit chladic a otestovat. Eventuelne ten starej chladic pro pripady reklamacni ulozit do suplete a nahradit Accelerem nebo nejakym Zalmanem. Nemusi to nutne znamenat ze umira.