Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podle čeho vybírat sluchadla

Ahojte, poraďte mi prosím, podle čeho bych se měl řídit při výběru sluchátek. Nechci ani tak řešit komfort a specializaci na určitý žánr hudby, jen poradit podle jakých hodnot (tech. vlastností) vybrat slušná sluchátka. Jedná se především o polouzavřená nebo uzavřená sluchátka pro všestranné využití, chtěl bych je jak k poslechu domácí kvalitní hudby, tak i k přesnosnému přehrávači. Cenový strop 1000 Kč. Zatím se mi nejvíc líbí tyto: product.jsp,kvůli malé impedanci (vhodné k přenos. přehrávači) a slušným vlastnostem. Díky za názory/rady.

Computer 2/08
Testy těchto sluchátek:

Sluchátka 2.0, 5.1 a headsety: Altec Lansing AHS615, Creative Aurvana Live!, Creative Fatal1ty Gaming Headset , eDimensional Audio FX Pro 5+1, Everglide S-500, Genius GHP-05 Live, Hama 5.1 Surround Headset "Triton", Hama HK-237, Koss Porta Pro, Koss SB/45, Raptoxx RT-781MV, Sansun SN-030M.V, Sennheiser PC 131, Sennheiser PX 100, Sony MDR-XD300, SteelSeries 4H, Teac HP-12, Teac HP-7D, Wintech WH-2688, Zalman ZM-DS4F, Zykon Gamer Headset H3, Zykon H2