Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automaticky otevirane okno

Zdar.Mohli by jste mi poradit jestli nekde v pocitaci mohu zablokovat jednu adresu,aby mi porad neotevirala nova okna ? Dal jsem ji mezi servery s omezenym pristupem,mel jsem zapnuto i blokovani automaticky oteviranych oken,ale nic nepomaha.Jedna se o jednu adresu.Okno se otevre vzdy,zablokovat se mi podarilo jen jeho obsah.Dik za radu. Mira

internet explorer + administrator + přístup na net = vražedná kombinace
nějaký spyware, no.

ie: menu nástroje - spravovat doplňky - zakaž co nepotřebuješ
nějaký antispyware: odspywaruj
taky antivir: odviruj
nějaký správce programů automaticky spouštěných po startu (msconfig.exe, free starter): vypni co se za viry nemá automaticky spouštět