Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apple a windows

Kamarádka vyhrála apple notebook od vodafonu a je v tom nějakej apple operační systém, podle mě uplně nesmyslnej, nepohodlnej, a ještě k tomu to neumí česky, dá se do toho nahrát třeba windows vista? PC by měl být core2duo 2.0/1gb ram/80gb hdd

díky za info

PS: jinak apple fakt žádnej šlágr, má to šerednou ergonomii, touchpad necitlivej jak po 5 letech používání a ještě strašně ostrý hrany takže když na tom člověk píše a opírá se o roh tak má rozřezaný dlaně, nemluvě o tom že v krámě to stojí 33tis, to si fakt koupí jenom trotl...sice to byla výhra ale já bych řekl "zadarmo drahý"

Odpoved na puvodni dotaz nevim, ale jinak co se tyka Applu, tak v praci, kde jsem delal, si jedno oddeleni, ktere pracuje s grafikou (Photoshop) pralo Apple, protoze na Windowsich se blbe dela a Apple to je uplne jiny kafe.

Tak se koupil za 100.000,- Apple. Bylo k tomu jeste nejaky vybaveni, ale kdyby se koupil windows PC, tak to stalo tak 60.000,-.

Popul roce jsem s nima neco resil a jeden kolega tam pracoval na tom Applu. Najednou vyskocil a zacal rvat. Pro me docela sok, vyrazy jsou nepublikovatelne. Rikam,co se deje a kolegyne povida, no vis my uz jsem se tady na tom Applu vystridali vsichni, a ted na tom musi delat on. Furt to pada, je to pomaly, tady na tech PC (Windows XP, kupovany asi pul roku pred Apple, stejne programove vybaveni) se ta prace udela dvakrat rychlejc, ....

Apple :-D:-D:-D