Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde přehrávání internet.rádií a MP3

Přestalo mi jít přehrávání internet.online rádií (radio vyhledám, objeví se volba kvality přehrávání a tím to skončí). Stejně se chová i když chci poslechnout před stažením MP3 - vyberu skladbu, dám poslechnout, objeví se přehrávací panýlek s hlášením připraveno a zas konec. Myslím, že dřív to šlo.Podotýkám, že jinak soubory v PC uložené to přehrává normálně, jak MP3, WMA, atd, živou televizi, internetovou televizi vč.zvuku bez problému. (OS Wind.Vista H.Prem,64). Prosím poraďte, ale polopatě, kde jaké zatržítko či co je třeba opravit.

Díky za dobré rady ale přišel jsem na to sám.
Stačí obnovit zatržítko v Internet Exploreru Nástroje-Upřesnit-Povolit webům používat podokno vyhledávání.
Myslím, že software jsem popsal dostatečně výše. Proto tu hledám radu, abych to nemusel nosit do servisu, to snad dá rozum.

Hh, za toto budem brat prachy. Hocikolkokrat sa ozvem, ze by to mal pytajuci sa vziat do servicu, ako zazrakom si problem poriesi.

K tomu SW, prosim vam, KDE ale skutocne KDE ste uviedol, ze tie radia otvarate v Internet Exploreri? Poradnakom EU spravila skrty cez rozpocet a vestecke gule nie su dalej dotovane statom. ;-)