Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede dvd rom

Zdravím mam tak takovy menší problém. V nedávné době jsem měl nějaky problémy s pc nějaky viry tam byli tak jsem kompletně naformátoval hardisk mam 160WD a místo klasických XP jsem tam nainstaloval Windows XP 2002 Crystall edition jenomže mi začala v tu ránu vvypovídat službu DVD - ROMKA mam Optiarc AD717OA zkoušel jsem nahrát novy firmware ale pořád nic DVD to načte ale když ho chci otevřít tak to je prazdny a nezobrazí to složky a ukazuje to že je to ve Formátu RAW. Zkoušel jsem i nahrát novej ovladač od zakladní desky mam ASUS P5LD2-SE ale pořád je to na stejno jo a vždycky i když se mi to podaří načíst tak během pár vteřín to přestane načítat?tak pokud někdo mi poradíte co s tím byl bych vděčny jinak to zavezu asik do prodejny a rozbiju jim to o hlavu dík moc

"jinak to zavezu asik do prodejny a rozbiju jim to o hlavu"

to bych nedelal, on by ten prodavac s rozbitou hlavou mohl zavolat BSA, protoze sis tam nahodil piratskou verzi windowsu, tak se nediv, ze to nefunguje, zvlast jestli jsi tam mel predtim normalni Windows XP a chodilo to.