Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace windows xp

Dobrý den...potreboval bych poradit...asi sem ztratil originál cd co sem dostal k notebooku windows,a ted potrebuju reinstalovat windows...v notebooku pri zakoupení už byl OS predinstalován a na tom CD co k tomu bylo bylo napsáno ,že slouzí k reinstalaci myslim...nevíte co s tim??není možné že je OS nekde v Pc nahraný?když to normálne preinstaluju vypálenym cd windows tak bude asi po cooo??dekuju za rady...

Pokud už při zakoupení ntb byl OS v ceně pak na spodní části notebooku je štítek s verzí windows y instalačním klíčem která byla koupena.

Instalační média výrobci často nedávají, buď jsou na disku /stisknutí nějaké klávesy při bootu/ nebo dodají nějaké "recovery" dvd. Každopádně pokud si pořídíš /seženeš/ normální instalační média tak na základě instalačního klíče- zespodu jsi schopen to legálně nainstalovat i "ručně"