Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si upgardnout NB?

Ahoj poradí mi někdo prosím jak si mám upgradnout NB? Mám notebook Acer Aspire 5020,ale už je starší a už by potřeboval vylešit a chtěl bych ho hlavně na hry.Moc zkušeností nemám,takže nevíte někdo jestli jde a jak vylepšit a co bych si měl koupit?Jestli Grafiku,Procesor nebo Operační paměť? a když tak jakou... mám procesor-AMD Turion 64 grafarna-ATI Mobility Radeon x700(128mb) Operační Paměť-1024Mb.Nehodlám investovat nějak moc,tak přiměřeňe.Takže pls poraďte CO si mam koupit,KDE a kde by mi to případně i vyměnili a jestli to vůbec můužu vyměnit (třeba v závislosti na značce).Zatím Díky ;-)

pravděpodobně máš smulu, výměnné grafiky v NB se neujali, osobně jsem viděl jen par NB, kde to slo vyměnít. S Cpu už je to pasé taky. RAM (pokud to deska NB dovoli) muzes, HDD vyměnit lze také.
Další "nesmysl" je možnost externí grafiky, ale obávam se, že to neni u tohoto typu podporováno a navíc by se nevyplatilo..

Já si postavil PC pro LAN party. Nemám auto, proto základním kritériem bylo, aby skříň PC byla co nejmenší (desktop) a spolu s 19" LCD se dala přenést na zádech, mám na to vlastně vyrobenou hliníkovou konstrukci s khaki maskovací látkou :-). Pokud se nepletu tak se nějaká krosna na přenesení na zádech prodává. Upgraduju každý půl rok, to se ještě komponenty dobře prodávají a o tolik peněz nepřijdu. Pořádný výkon sestavy je potřeba ke hraní náročných her v LAN, u NB je to nemyslitelné a svým způsobem vyhozené prachy. NB je tak na práci/do školy na office.