Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna se o vir?

Zdravim..mam veliky problem,zniceho nic sem si vsiml ze mi chybi 8 GB slozka s muzikou :( myslel jsem si jestli to neudelal vir a neni to jenom jedina slozka co mi uz zmizela skousel sem asi 2 programy na obnovu ztracenych dat ale vzdy kdyz sem to zase zpatky nahral nesla zadna pisnicka tak vas moc prosim poradte nejaky program jak to ziskat zpatky a nebo jestli je to vir? dekuju za kazdou odpoved

Pouze ručne je nejjistější.(na www.viry.cz mají fórum - hodil bych preventivku s hijackthis logem)
Mimochodem - v jakém programu jsi data obnovoval?Nějaké pády počítače?modrá smrt?Neobvyklé chování?Špatný start PC?

EDIT// dokud nebudeš mít zjištěno na vir-omez působnost na disku na naprostý minimum-včetně kontroly disku a defragmentace.Můžeš jim tam dát odkaz sem ať ví symptomy.

uz mam ty cisla 0x0000008E a potom nejaky v zavorce ale ty uz njesou dulezity ne? jo apod tim stop bylo nejaky nv4.dll :(...da se z toho zjistit o co se jedna?myslel jsem jestli to neni graf. ovladacema ale neni pac sem je nekolikarat premazaval a i sem vycistil harddisk..ale porad ta stajna chyba :(