Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s rozlisenim u 2x LCD (19" a 24") na GF6600

Ahoj,
chtel jsem se zeptat na toto: koupil jsem dve LCD - 19" 940BW Samsung a 24" HP LP2465. Na pocitaci mam grafickou kartu GF6600 GT 3dClub 128 MB (jeden analog a jeden digitalni vystup), OS je W-XP. Mel jsem v umyslu zapojit obe LCD a rozsirit tak pracovni plochu. Nicmene kdyz jsem to zkusil, tak na tom Samsungu (ktery je pripojen pres analog kabel) normalne dostanu nativni rozliseni (tusim 1440x900), ale u 24" HP (pres DVI) mi rozliseni 1920x1200 nejde zprovoznit, obraz se klepe, a "ustali se" az na nejakych 1600x1000. Graficka karta by pritom mela zvladnout 2048x1536. Na foru CZC jsem nasel zminku, ze by graficka karta mela byt rady GF7600 a vyssi...

Mohl by mi nekdo prosim osvetlit, kde by mohla byt chyba, jestli je tedy nutne zakoupit novejsi grafiku a pokud ano, jake by mela mit parametry?

Predem diky za pripadne odpovedi,
M.

Hm, diky za reakci, zas az tak tomu nerozumim, ale v manazeru nVidie jsou nastaveni bud pro a) klonovani nebo pro b) dualhead (ci jak se to jmenuje) a u toho b) se uvadi, ze umoznuje provozovat dva monitory s ruznym nastavenim frekvenci, rozliseni, ... tak jsem z toho vyvodil, ze to muzou byt dva zcela ruzne monitory (ci LCD). K tomu samostatnemu pripojeni - ani pri zapojeni pouze HP 24" se nedari dostat tam to max. rozliseni.
M.

Ovladace mam aktualni. To, ze na to karta nestaci, mne taky napadlo, nicmene podle specifikace vyrobce by uvedene rozliseni zvladnout mela a zkusit novou kartu pro mne znamena ji koupit, takze proto se ptam/zadam o radu, jaka karta by to mela pripadne byt, kdyz se nemuzu ridit tim, co udava vyrobce.
M.