Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatuhnutí pc

Chtěl bych se zeptat na tento problem.Koupil jsem nový pc.Po registraci Windows mi běžel počítač ještě asi 5 min. a zatuhl.Při restartu se mi objevila jenom černá obrazovka ,no signal,.Po vypojení z el. sítě a napojení ,se znovu rozběhl,Windows naběhly v pohodě.Asi po 4 min. to udělalo znovu.co by to mohlo být.Budu to reklamovat,mohla by to být graf.karta?

reklamuj, co to způsobilo není tvoje starost, pokud jsi sám nezměnil (nepřidal něco nového) do konfigurace.
a až si budeš v budoucnu znovu kupovat garážovou skládačku, pochopíš proč je to blbost. to dělají lidi kteří si se svým krámem a možnými problémy poradí sami. pokud se potřebuješ chodit ptát co je s tvým pc, pak jsi měl koupit hotový sériový výrobek.