Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem informacia o vode v klavesnici na notebooku

ahoj, chel by som sa spytat, zo by sa dalo robit ak mam taky problem ze som vylial mlieko na klavesnicu notebooku, nie na velku plochu, vysledkom je nefunkcnost jedneho tlacidla, no niekedy tiez viacerych. Reklamacia sa asi na to nestahuje? Kolko by mohla stat oprava, alebo nieco podobne a ci je vobec nutna.

ano, sam jsem do sveho T42 vylil tri deci pomerancove podebradky. Vzhledem k tomu,ze tenhle notebook ma odtokovy kanalek z klavesnice, tak zarizeni nedoslo ujme. I presto prvnim krokem bylo okamzite vyjmuti baterie. Pak vymontovani klavesnice, sup s ni pod kohoutek a pak klavesu po klavese susit. :-) a funguje bez problemu stale.

Jaký tlačítko je nefunkční? Jinak reklamace na to není, to je jako kdybys rozbil kladivem televizi a odnes ji, že nedává obraz :-D. Jinak asi odhadem 3000,-Kč. Ale zaprvé pořádně ji vysuš, kompresorem vyfoukej a vysavačem vysaj (před trubku vysavače dej nějaké sítko ať Ti žádné tlačítko nevysaje vysavač.

Prosím pěkně, mohu se zeptat, jak se vůbec MŮŽE stát, že si čímkoli poleju klávesnici notebooku? (Podobných dotazů už jsem viděl několik, i u konkurence.) Také u PC popíjím kdeco, ale to kafe/čaj/pivo/víno/kořalku mám hodně daleko, kdybych to převrhl, tak zleju kdeco, ale notebook ne. Navíc nápoj nepřenáším nad klávesnicí. Občas blbnu na počítači i podnapilý, ale tohle se prostě nemůže a nesmí stát (notebook mám jeden a chystám na sebe hypotéku). Tak jak se to může stát? Nechápu.

Po dlouhe instalaci u zákazníka jsm pozdě večer konečně skončili (radost, že ta nejhorší práce je za námi) a dostali pivo.
Podařilo se mi převrátit na notebook rozpitý půlitr, takže minimálně 2dcl piva na klávesnici. Starší Acery měly vaničku, takže taky okamžitě vypnout, otočit, vytáhnout klávesnici a pustit vodu v umyvadle. Pak celou noc na topení a ráno jsme mohli pokračovat v práci.