Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštěním hry

Ahoj, mám nainstalovanou hru, spustím ji a najede,ale když dám hrát začne se načítát a hups skočí mi Access violation at address 00000000. Read of address 00000000, co mám dělat, děkuji

Nic rozumneho som nevygooglil, niekolki s tym podobne problemy mali, ale sa nevyriesili, tak neviem.

Snad tu hru mate legalne, a potom mozete skusit oficialnu podporu pre tu hru (ak maju), pozriet sa na stranke vyrobcu po nejaky patch-och a podobne. Takisto mozete skusit u nejakeho kamarata, ci mu to robi taktiez.