Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myspace.com chyba

ahoj. při pokusu o registraci na myspace.com se mi ukázala tato chyba, nevíte nekdo, co s tím?

Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register on MySpace.com

Na základě informací, které jste nám zaslal (míněno při registraci), jste nezpůsobilý (nevhodný, nežádoucí, nekvalifikovaný...) k registraci na MySpace.com.

Podle tý hlášky to vypadá, že ti nesedí např. věk nebo stát ze kterého se registruješ. Nemají tam někde v podmínkách že musíš být starší než 13 let? a neuvedl jsi nižší věk?