Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RJ45 --> RJ11

Potreboval by som urobit kabel (redukciu) z RJ45 na RJ11, len neviem ako (v akom poradi) nacvaknut jednotlive drotiky. Viem ze takyto kabel je dost neobvykly, ale ja som ho videl na vlastne oci original dodavany k nejakemu zariadeniu, len koncovky boli akesi nepriehladne tak som nevidel na farby kablikov. Dakujem

ok, mozno je to blbost ale chcem to skusit...
Mam dsl router d-link DSL-664G a chcem toto toto zariadenie pouzit ako router v sieti. Toto zariadenie ma WAN rozhranie spominany RJ11 (ten wan konektor ma len 2 stredne piny zo siestich). ako "zdroj" internetu mam ap ovislink s koncovkou RJ45. a z tohto Ovis-u by siel kabel (tento ktory chcem vyrobit) do toho dsl routru. A z toho dsl-routru siel jeden kabel na PC + notebook cez wifi.