Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zesílit mikrofon

Nazdarte. Mám problém - nemůžu zesílit vstup mikrofonu, posuvník je šedý a nejde s ním pohybovat. To samé když chci zvolit vstup vznějšího zdroje.

[micee6.jpg]

Zvukovka je od Realteku na desce GIGABYTE GA-MA69VM-S2. Nové ovadače nic neřeší...

Taky bych kouknul na panel zvuk.karty se vstupy (záložky), jestli náhodou není mikrofon předvolený na jiný vstup. Mělo by ho to najít automaticky, ale pokud je jich víc (např . ještě v kamerce apod.),je třeba navolit front vstup nebo jiný.