Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinVNC

Dobrý den, při načítání plochy se mi zobrazí tabulka "WinVNC: Current User Properties". Tento program jsem ale nestahoval. Nevím, jak se mi dostal do počítače, každopádně bych se toho nějak zbavil. Když tu tabulku minimalizuji, na liště vypadá jako okno Internet Exploreru

Ako vidim, toto bude zas jeden problem na dlhu trat.

Co znamena to, ze Starter taktez bez uspechu? Nenasli ste ho? Nevedeli ste ho nainstalovat?

skuste: start > run (spustit) > napiste "msconfig", stlacte enter > posledna karticka Startup > tu sa poobzerajte, ci nemate daco, co by sa mohlo volat WinVNC. ;-) A potom sem poslite vysledok, co a ako. :-)

este ma napada, spravte printscreen tej chybovej hlasky, pripadne aj msconfig-u, nech vidime, co tam mate.