Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se DVD.

Dobrý den,mám prosbu,někdy se mi cd-dvd spustí v počítači,jindy se ani nenačte.Např.nějaký film v pohodě,nyní jsem zakoupila kurz angličtiny a nic.
mám pc starý 3 roky,ve správci zařízení jsem našla,že mám AMD SEMPRON 2400
1,67 GHz, 256 MB RAM
DVD - Samsung CDRW/DVD SM - 352 F.
Děkuji.
Změna předmětu, původně: nejde VDV (karel)

Omlouvám se,správně patří DVD.
Nenačte se - že vůbec nereaguje.Můžete mi,prosím,napsat,jak najdu průzkumníka?Já opravdu nejsem profík,zakoupila jsem si kurz angličtiny,cd v práci jsem zkoušela,v pořádku,ale doma na mém pc NIC.Když jsem klikla na vlastnosti cd,akorát se ukázalo,že je cd plné a žádné volné místo.

mechanice nějaké CD nebo DVD? Když se klikne pravým tlačítkem a zvolí Vlastnosti, jaké informace to ukáže na záložce Obecné?

napsáno je - jednotka CD-ROM,vykazuje,že je plně využita ( grafický koláč),ale píše mi,že využité místo - 0 bajtů,volné místo 0 bajtů
V práci přehrávání šlo

Promiňte,že obtěžuji,chci se zeptat:
když se vydám do nějaké prodejny,kde bych mohla nové zařízení koupit,mám si vzít popis pc,co vám uvádím v prvním dotazu?Všimla jsem si,že se ještě někde uvádí i míry a já se v tom nevyznám.
V případě,že zakoupím výrobek,budu ho umět sama vyměnit?
Chápu,že máte jistě vážnější problémy,ale na Vás mi dala známá kontakt,že jste jí taky poradili a ona si vše opravila dle Vašich rad.

Ještě jednou děkuji.