Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlučnosť chladiča-aký je tzv.ideálny priemer?

Ahojte,moj procesor mi ochladzuje Chladič INTEL pre procesoty Celeron D ~ 2.93 GHz 340J, Pentium 4 ~ 3.8 GHz (LGA-775 Prescott), Socket 775,.základňa 80×80 mm, 3-pinový konektor, žvotnosť ca 30.000hod, BULK - len si chcem zistit aku hlucnost produkuje,ked chcem porovnavat s inymi typmi chladicov.A ak existuje nejaky "tichsi typ" k tejto kategorii procesorov,tiez chcem vediet typ a stupen hlucnosti.Dikes

Já nemám v uších decibelmetr ale freezer 7 pro je o moc tišší. Navíc hlučnost chladiče se mění podle zatížení, ten tvůj při maximu /cca 3500otářek/ řve a vibruje jak kráva...