Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntbook ASUS F5V a instalace windows XP, prosim pomoc

DObry den,
na notebook kde byly pred tim Visty nutne potrebuji nainstalovat Xpcka, ale narazil jsem na vecny problem s realtek HD audio. Prosel jsem skoro vsechny diskuze, postahoval nekolik verzi HD audio a zaplat na win xp a stale nic. Prosim pomozte uz si nevim rady...

winXP se SP 2 + nejnovejsi zaplaty http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=20437&postdays =0&postorder=asc&start=0&sid=eb1dc0d7bb64f7c1eea69e 61f730a675

obsahujici WindowsXP-KB931784-x86-CSY na Realtek HD audio

Nepoznal jsem z dotazu, co máte za problém. Tipuji, že Vám asi nehraje zvukovka. U notebooků Asus F5 je potřeba před ovladačem zvukovky nedříve nahrát nějaký UAAC (nebo tak nějak) driver - u driveru ke zvukovce je to obvykle napsáno v závorce.