Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava velikosti fvidea

Dobrý den, mám takový problém, udělala jsem prezentaci z fotkami a hudbou, je ve formatu mpeg. A ráda bych ho umístila na nějaký server, bohužel je tam omezení velikosti do 100MB a moje prezentace má více. Poradíte mi nějaký program, který by to dokázal zmenšit, aby kvalita utrpěla co nejméně. Děkuji. Prosím případně o podrobný návod, jsem takový laik a amatér.;-)

Anebo iskladka.cz až 2 giga.
Pokud jsi začátečnice,tak bych zkusil Avidemux,který je v češtině a vcelku jednoduchý.
---
Avidemux:
Načteš video
Pro konverzy AVI/divx,mp3 použiješ nastavení
Video MPEG-4 ASP(lavc)
Audio MP3
Kontejner Avi
------
Pak si klikneš na ikonu kalkulačky
Medium -Vlastní - zadáš velikost jaké má mít video a potvrdíš
Pak uložíš.
Čím menší velikost tím horší kvalita -obecně.
Můžeš převod zastavit-cca po minutě a kouknout se v přehrávači jestli kvalita dostačuje.

Pak si klikneš na ikonu kalkulačky
Medium -Vlastní - zadáš velikost jaké má mít video a potvrdíš
Pak uložíš.

Když nastavím velikost třeba 390mega tak výsledný video je třeba 2 gigiví a hraje jenom zvuk jinak mám vše nastavený podle

Avidemux:
Načteš video
Pro konverzy AVI/divx,mp3 použiješ nastavení
Video MPEG-4 ASP(lavc)
Audio MP3
Kontejner Avi
------
Pak si klikneš na ikonu kalkulačky
Medium -Vlastní - zadáš velikost jaké má mít video a potvrdíš
Pak uložíš.

Převádím divx na avi nebo 450MBAVI na 390MB AVI
nevíš co stím

Teď jsem si to prubnul -60ti megový flv(flv1,mp3) na 40ti megový Avi(divx+mp3), vše v naprostým pořádku. Možná nezachováváš pořadí.

Načteš video
U video, audio změníš na požadovaný formát (u audia nastavíš eventuelně datový tok)
Kalkulačka a nastavíš velikost- klikneš na použít
Uložíš
V průběhu konverze ignoruješ veškerý odhady velikosti (zvlášť u dvouprůchodového)
Počkáš až do konce.