Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kterou Ramku

Ahojik, mám v počítači 512DDR 333Hz a dostal jsem od kámoše 256DDR 266Hz, je lepší tam nechat jen tu 512 nebo obě ,ikdyž se sníží u té 512 na 266Hz, jinak jsou kompatibilní, děkuji

Aky mas CPU? Ak mas CPU s fsb 333 alebo viac, tak je lepsie nechat si tam len tu 512ku, spomalenie na 266 by nebolo dobre, a tych 256 RAM navyse ti az tak nepomoze, podla mna nema zmysel ju tam cpat. Alebo si to skus s nou a bez nej a porovnaj si kolko trva boot Win alebo to co najcastejsie s PC robis.