Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s instalaci Nera

Dobrý večer stahnul jsem si free verzi nero 8 a při instalaci mi to píše že některe soubory nelze najit ani zaregistrovat ale ve složce nainstalovane jsou nero spustim a některe funkce mi nefungujou píše to že problém odstraním opětovnou instalaci a tu když udělám tak je to samé měl jsem nero 7 a to mi jelo bezproblemů dík za odpověd

Ahoj při instalaci mi to psalo že nelze najit NeHttpManager.dll,NMInternetServices.dllwinhttp.dl l,NMDataServices.dll,tak sjem dal ok instalovalo to dál a když spustim nero tak mi některe funkce jdou a u jiných to píše chybu