Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OE odesle pres SMTP volny ale nedojde nic

Zdravim vsechny,
ted mi volal znami jeden problem s odesilanim posty pres OE. Normalne mu to jeste 1.unora fungovalo ted taky jakoby funguje - posta skonci bez chyby v odeslane poste ale druhe strane nedojde nic.
Co by jste mu poradili ... ? Pres web portal volny posta dorazi adresatovi ihned. Napada mne ze by mu to nejak schlamstlo AVG pri kontrole odesilane posty, ale rikal ze avg tam ma uz dlouho a ze licenci aktualizoval nekdy na podzim . Tak fakt netusim kde je chybka ...

to ne protoze z web portalu to dorazilo. AVG asi nezkousel vypnout, ale stejny problem sem resil nekdy pred mesicem - dodnes posta neodesila (nastesti ten predchozi legalizuje cely pocitac a na me doporuceni kupuje Nod32) a tam vypnuti take nikam nevedlo ... Odkazal sem ho at se zepta na volnym jeslti nemaj SMTP problem ..