Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Samovolné" otevírání oken prohlížeče

poraďte mi prosím co mám dělat, jednou za čas se mi samovolně spouští internetový prohlížeč (mám maxthon 2, ale dělala to i mozila, opera i IE), okamžitě se otevře několikset oken nebo záložek a otevírá to stejnou stránku, tento problém vyřeší jen obnovení systému, ale asi to de i jinak, a s tím potřebuju poradit. děkuji za radu, voselu@seznam.cz
Změna předmětu, původně: problém se sítí (Vladimir)
Na mail nic neposíláme (Vladimir)

loading...

Tak vy ste skutocne majster. 3 minuty a stihol ste precitat obe casti serialu?

Precitajte si 1. cast a 2. cast, prestante liezt na net pod admin uctom, prestante instalovat neznamy SW do PC, naucte sa zaklady prace s PC a internetom. To vsetko pomoze, ale skutocne to nepojde za 5 minut. Chce to cas a aku taku kulturu prace s PC. ;-) Zvladnut sa to vsak da.

A este si skontroluj subor host v c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\

Toto je standarny obsah:
# Copyright (c) 1993-1995 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows NT.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost