Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace XP na ASUS

Přeinstaloval jsem XP profesional na ASUS F3 Sseries (Everest říká F3000Sa) Vše jsem nalezl a zůstal jediný otazník a hledám a hledám. Ten se mi nedaří odstranit. Jedná se o řadič paměti na sběrnici PCI. Lze tento otazník odstranit Vistu ne.
Děkuji

Tak se nějak nedaří, nechce žádný,nějak se nelíbí. Otazník zůstává, ale nepřipadá mi, že by se počítač zakusoval, jede slušně.Na té stránce jsem to již zkoušel.Děkuji a dnes přeji dobrou noc. Zítra jdu ještě hledat.

Dobrý den,taky jsem to řešil dost dlouho,nemohl jsem přijít na to,jaké zařízení to je,ve správci mi to v jeho vlastnostech pod vykřičníkem psalo že je to cosi ACPI,nic víc.Notebook pracoval dobře,nebylo nic znát.Zadejte odstranit zařízení se zmiňovaným problémem a po restartu nainstalujte ovladač,opět restartujte,každý ovladač se bez restartu nenačte.Když jsem zadal vyhledat ovladač na netu,žádný to nebralo,musíte ho tam prostě nainstalovat sám.