Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný playlist ve WMP 11

Ahoj lidi,

pro některá - i originální - hudební CD se mi ve WMP 11 nezobrazuje správný seznam stop - playlist. Buď je tam pouze Stopa 1, Stopa 2,..., nebo je načte plylist úplně jiného CD (které nemám). Komplikuje to přehrávání i kopírování.
Víte někdo, co s tím?

Díky, Petr, Jihlava.

druhá možnost je zakázat tomu humusu přístup na net - mám ale pocit že ms je tak všivý že pokládá za zcela samozřejmé, že půl exáčů z xp musí mít přístup na net.
takže nejdřív to zkouším po dobrém, vypnout u wmp v nastavení používání netu. no a pak mu to stejně zatrhnu na firewallu.

pokud jsem používal jediný povolený firemní wmp, nikdy se mi správně nepřehrávaly m3u playlisty. poté co jsem nainstaloval zakázaný winamp, mám klid.