Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootování

Stala se mi taková kuriozní věc.Měl jsem na pc os Windos vista.Avšak jsem chtěl zpět xp,ale bratr se vist nechtěl vzdát,tak sem využil rozděleného disku a xp sem nainstaloval.Problém je,že visty se nenabídnou při bootování.Neexistuje nějaké řešení,nebo nějaký boot manager,který je rozpozná pls?
Moc dík za rady

aha :-[:-D
Jsem nevěděl, že programátoři Microsoftu umí předělat bootmanager. Myslel jsem, že můžou jenom změnit grafiku :-D. Ale co jsem viděl a slyšel, tak na Visty místo WOW řeknu spíše LOL :-D Nevím co na nich může být.

Asi by bylo nejlepší to celý zformátovat, nainstalit nejdřív XP a potom Visty a nepatlat se zbytečně v tom, jak tam dolepit bootmanažer Visty. Stejnak to potom bude rozdrbaný a poté stačí něco maličkého potentit a jásavě vyskočí hláška No System Found or Boot Disk Error...

P.S. Jinak moje srdce patří Win2000, nejlepší OS Microsoftu, naprosto stabilní, nepřeplácaný, XP mám pouze z donucení, abych nebyl out.