Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Knihy v E-podobě na mobil bez Symbianu

Zdravím
chci se zeptat jestli se dají knihy v elektronické podobě vložit do mobilu bez symbianu(mám na mysli SE K800i). Vím že to jde do Pocket PC ale nikdy sem neslyšel o telefonu. Jestli s tím někdo nemá alespoň nějakou zkušenost.
Změna předmětu, původně: Knihy v E-podobě (LaKr) (Kráťa)

tak jsem přišel na dobrej program TequilaCat BookReader který funguje v pohodě i na mobilech s javou. je tam hodně možností nastavení jak třeba barva písma tak podsvícení displeje a jiné. a ty knihy stačí stáhnout v určitém formátu a nebo je převést pomocí jiných programů vřele doporučuji komu se nechce stále tahat sebou knihy