Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbalení souboru.. ADSM

Zdravím,
potřebuji poradit jak rozbalit soubor formátu .adsm . Mám image rozdělený na 7 souboru adsm. pomocí softwaru Advance Split Machine to spojím do jednoho. ale stejně to má koncovku .adsm. a to winrar nebo 7zip nerozbalí.
Můžete mi prosím poradit jak na to? hrozně moc to potřebuji.. děkuji všem za pomoc

Jen se zeptam: ten split jsi delal sam, nebo je to nejaky warez (film, soft,...)? V druhem pripade se muze jednat i o fake - s tim bys uz nenadelal nic. Split Machine funguje tak, ze si vyberes velky soubor (volaco.img), ten pak "nasekas" na tebou pozadovane kousky (napr. aby vlezly na cedka). Zpetne je pak "unsplitujes" (je jedno, jestli postupnym vlozenim cedek, ci nakopirovanim do adresare) do podoby, kterou mely pred "rozkouskovanim" (tzn., ze po slouceni MUSI mit opet tvar "volaco.img").