Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hra se seká a padá

Dobrý den, hraju hry na mámině počítači. Teda hraju jen Richard Burns Rally a při jízdě se mi obraz zasekává a občas se hra ukončí úplně a můžu začít znovu. Počítač je Fujitsu-siemens scaleo. Kamarád říkal, že je to asi grafickou kartou, ale ta hra je stará a máma říká, že by to měl počítač zvládat, když je půl roku starý. Nevím jak se zjistí typ té karty. Nedá se to jen nějak dodělat programově?
Hynek

Ta hra minimalne potrebuje toto:

1.6GHZ Processor
256MB System Ram
64MB Video Card (Card must support Pixel Shading)
At least 3.10GB HD space
DirectX compatible soundcard

Sekanie je dosledok mizerneho vykonu grafiky, GF 7300 ( a este v orezanej verzii SE) nieje urcena na hry.
Ak ti hra pada, skus nainstalovat posledny patch z webu jej vyrobcu.