Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Matný lesklý panel v NB, jak je poznat v parametrech ?

Tedy nevím kde se podívat, aby si byl člověk jistý jaký je tam vlastně panel. Nesnáším lesklé panely, ale když u jednoho typu NB u šesti různých prodejců je to 50% na 50% (bez přítele na telefonu :-D ) tak to je k uzoufání. Můžete mi někdo říct jak na to jdete ? Dá se spolehnout jen pouze na stránky výrobce ? Lesklý je pro mě truelife, brightwiev, glare a co já vím ještě jak jinak to nazývají. Třeba HP řada nx7400 tam snad osazují oba typy panelů, nebo ne?

Co na to říci? Ano, znám ho a je to trochu kvalitní. Ale teď vážně. Všechny Thinkpady si drží vysokou kvalitu dílenského zpracování, která s viditelným poklesem kvality provedení u jiných značek čím dál více vyniká. Ono se stačí zajít podívat třeba na výstavku jedné nejmenované firmy na M v Holešovicích. ;-)