Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po restartu PC nenaběhlo- opakovaný dlouhý tón

Deska DFI Infinity NF 4 Ultra ( s.939 ) . Procesor v jiném PC funguje. Paměti v jiném PC fungují, použití pamětí z jiného PC bez úspěchu. Větráky na desce se točí, diody na desce svítí. Před půlrokem v PC měněn spálený zdroj. Gk je v jiném PC funkční. Počítač byl synem restartován, protože vytížení procesoru prý bylo 100% , pak už PC nenaběhlo, jen se ozývá neustále opakovaný dlouhý tón. Mám ještě něco zkusit, nebo poslat MB rovnou na reklamaci?

Reklamace desky uznána, na výměnu už jinou 939 nemají, překročeno 30 dní na reklamaci- vráceny peníze. Na aukci jsem sehnal starší desku 939 (Asus A8NE-FM ), po smontování PC fungovalo, ale pak pády při instalaci systému a nakonec se vůbec PC nespustilo. Nechal jsem u prodejce proměřit zdroj ( ModeCom Feel III )- prý funguje. Syn koupil nový zdroj Fortron a s ním PC v pohodě funguje. Původní zdroj ModeCom jsem opět reklamoval.