Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel záznam dat

Zdravím,

potřeboval bych poradit s následujícím - do Excelu do dané buňky (např. A1) se mi načítá hodnota, která se v čase mění, potřeboval bych ji vždy v daných časech odečíst a zaznamenat.
Předem děkuji, Pavel

Hodnota se načítá z webu, excel je státe spuštěny a potřeboval bych ji v určité časové periodě zaznamenat, nevím zda existuje něco takového, co by šlo napsat do buňky
např. if A1=10:15, copy A2 Jde mi o to, aby v 10:15 došlo k zaznamenání hodnoty a aby tam už zůstala
Dík, Pavel