Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odesílání emailu

Často, téměř nikdy, mi nejde odeslat email ze seznamu, v průběhu odesílání naskočí stránka "Aplikace Internet explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku" - co s tím,
poraďte prosím (Windows XP Home), děkuji, Milan.

Hlavně na různých stránkách, kde píšeš příspěvky/e-maily/atd. není vůbec špatné, dát si napsaný text před odesláním do schránky a když se to neodešle, nemusí se psát znovu.
Nakonfiguruj si nějakého poštovního klienta, třeba i Outlook Express, je to 10 pohodlnější, než webové rozhraní.