Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zablokovat port 80 vo win xp pro?

Dajme tomu, ze na kompe mam 2 ucty, ja administratorsky a ten druhy ako obycajny uzivatel. System je WINDOWS XP pro a chcem spravit to, ze ten druhy ucet uzivatelsky nebude moct ist na internet. To by malo stacit zablokovat port 80, ale v tom integrovanom windows fw to akosi nejde a kvoli tomuto nechcem instalovat nejaky fw tretej strany, viete pomoct?

Tak zatial som to urobil takto, na IE odobral prava, vycistil a prehladal komp na dalsie ine prehliadace, odinstaloval ich a zablokoval dvdrom, floppy a usb porty:)...snad uz nenajdu cestu ako tam dostat nejaky browser, alebo ako by sa toto dalo obist, ak nezistia heslo do admin uctu?...

spíš než odinstalaci jiných prohlížečů jsi měl s nimi udělat totéž. IE jsem zmínil proto, že je provázán s OS, tudíž jeho znepřístupnění je složitější.

P.S.: nezapomeň zakázat start PC z jiných zařízení než interního disku, jakož i zablokovat BIOS vůči změnám. (toto je dobrá věc vůči pokusům o reset hesla admina a obecně používání PC s jiným OS než tím nainstalovaným na HDD)