Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno e_faticee.exe

Ahoj, projel jsem si počítač programem TweakNow RegCleaner Std a našlo mi to neznámý problém s tímto:

Adresa v registru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\microsoft\win dows\currentversion\run

Hodnoty:
c:\windows\system 32\spool\drivers\w32x86\3\e_faticee.exe /fu "c:\windows\temp\e_238.tmp" /ef "hkcu"

Vím že to je od mojí tiskárny Epson DX8450, ale nevím, proč to hází chybu. Nevíte co s tím mám dělat nebo to jenom obyčejně vymazat z registrů?

já požaduju od tiskárny aby tiskla, a nezabývala se ničím jiným. čili nějaký monitor tiskárny považuju za nežádoucí zabírač paměti.

vypni tu položku třeba přes msconfig.exe nebo starter.
pokud ti nějaká funkce začne chybět, zase to zatržením zapneš.

edit: All-in-one se skenerem? vyzkoušíš prostě po restartu, jestli například nebude umět sama začít skenovat a odesílat fotky do galerie na internet.