Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po samovolném restartu se počítač velmi zpomalil

Včera večer se mi z ničeho nic restartovalo PC, nejdřív se vůbec nespustilo, pak sem tomu dal čas a asi po 15ti minutách se konečně spustilo. Šlapalo bez problémů ale teď znovu problém. Příšerně se zpomalilo. Teď když píšu tak napíšu větu a musim počkat než se na monitoru postupně začnou objevovat písmena. To samý s programama. Nod32 ani AdAware nic nenašli.. kde je problém? :(

Změna předmětu, původně: Potíž s PC
Potíž s PC tu má každý druhý - to nikomu nic neřekne (host)

Tak co mi pánové poradili sem zatim nevyzkoušel. Zatim jen to správce zařízení, žádnej otazník tam neni.. no jinak se počítač příšerně dlouho zapíná, dneska sem zjistil, že mi nejde zvuk a hlásí to tuhle chybu: chyba2.jpg . aby toho nebylo málo, v počítači zachrastilo a objevilo se tohle: chyba.jpg