Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stáhnout program spy hunter?

chtel bych prosim vas poradit kde lze stahnout SPY HUNTER,ktery by me odstranil trojaka.Vsude kde jsem hledal mi ho nasel,ale neodstranil,pri odstraneni chce abych si ho zaplatil.Poradte prosim budu vam vdecny.

Změna předmětu, původně: spy hunter.
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

A nebude to tym, ze je ten program za peniaze? To si ako predstavujes ze ti ho niekto kupi a daruje pre pekne oci?
Tak nepouzivaj ziaden spyhunter ale napr. pouzi ad-avare, spybot s&d, alebo nejaky slusnejsi antivirak, alebo sem napis akeho konkretne trojana chces odstranit, urcite ma nejaky nazov.

Skus to prescanovat pomocou ad-aware a spybot s&d, obe najdes pomocou www.google.com
Ak to je to iste co si tu uz pisal pred par dnami, tak je dolezite napisat co presne bolo napisane v tom okne co ti vyskakovalo (resp. hore v liste okna aky nazov), a na aku presne adresu ta to presmerovalo (resp. aky presne antispyware program to stiahlo, ten co chcel registracne cislo), nejaky to muselo mat nazov. Takychto veci je milion roznych, nie sme jasnovidci nevieme co za trojana si zrovna chytil.